Contact

Wil je meer weten over Zoontjens, wil je advies voor jouw dak of wil je een offerte aanvragen? Neem contact met ons op.

Zoontjens International B.V.

Jules Verneweg 94A
5015 BM Tilburg

Postbus 61, 5000 AB Tilburg

Onze locaties

Nederland

Jules Verneweg 94A
5015 BM Tilburg

Postbus 61, 5000 AB Tilburg
T: +31 13 5 379 379
E: info@zoontjens.nl

België

Zoontjens België NV
Albertkade 3
3980 Tessenderlo
T: +32 13 67 48 39
E: info@zoontjens.be

Duitsland

Zoontjens Deutschland GmbH
Siemensstraße 31
47533 Kleve, Deutschland
T: +49 (0) 2821 7 158 784
E: info@zoontjens.de

Frankrijk

Zoontjens France SARL
6 rue de Cabanis
31240 L’Union
T: +33 (0)1 53 32 5018
E: info@pardak.fr

Vragen over
bestellingen?

orders@zoontjens.nl

Vragen over
offertes?

offertes@zoontjens.nl

Ons team

Angelie van Baal
Werkvoorbereider dakservice
a.vanbaal@zoontjens.nl
+31 6 15 63 93 08
Barbara Wolfs
Manager marketing & communicatie
b.wolfs@zoontjens.nl
+31 13 537 93 35
Bart Timmerman
Supply chain manager
b.timmerman@zoontjens.nl
+31 6 21 56 38 76
Davey Renema
Dakbestrater
d.renema@zoontjens.nl
Eric Roovers
Projectleider
e.roovers@zoontjens.nl
+31 6 23 22 77 42
Erik Dalmolen
Technisch tekenaar
e.dalmolen@zoontjens.nl
+31 13 537 93 32
Francis van de Loo-Tolkamp
Communicatiespecialist
f.vandeloo@zoontjens.nl
+31 13 537 93 23
Gaston van der Heijden
Key account manager
g.vanderheijden@zoontjens.nl
+31 6 51 23 97 03
Hans Mutsaers
Key account manager
h.mutsaers@zoontjens.nl
+31 6 51 29 72 42
Heidi Wouters
Commerciële binnendienst export
h.wouters@zoontjens.nl
+31 13 537 93 51
Henk van Beurden
Projectleider
h.vanbeurden@zoontjens.nl
+31 6 41 87 94 56
Hermen Kanters
Projectleider
h.kanters@zoontjens.nl
06 21 38 72 31
Jari Langeraar
Dakbestrater
j.langeraar@zoontjens.nl
Jasper Waijers
Junior business controller
jasper.waijers@zoontjens.nl
+31 13 537 92 85
John Schouten
Sales & Operations Manager
j.schouten@zoontjens.nl
+31 6 18 29 96 45
Joris Waijers
Projectadministratie
j.waijers@zoontjens.nl
+31 13 537 93 22
Mariëlle Paijmans
Commerciële binnendienst back-office
m.paijmans@zoontjens.nl
+31 13 537 93 54
Melanie Portiér
Commerciële binnendienst back-office
m.portier@zoontjens.nl
+31 13 5379 354
Kristi van Elsdingen
Commerciële binnendienst
k.vanelsdingen@zoontjens.nl
+31 13 458 24 83
Mariëlla Roling
Receptionist
info@zoontjens.nl
+31 13 537 93 79
Nikkie Notten
Inside Sales Representative
n.notten@zoontjens.nl
+31 6 15 05 50 71
Paul Heerkens
Directeur
p.heerkens@zoontjens.nl
+31 6 51 99 18 22
Quirine Barten
Executive assistant
q.barten@zoontjens.nl
+31 6 12 43 51 16
Peter Marien
Administratie
p.marien@zoontjens.nl
+31 13 537 93 77
Sanne Desmond
Commerciële binnendienst
s.desmond@zoontjens.nl
+31 13 458 24 81
Simone Braber
Commerciële binnendienst
s.braber@zoontjens.nl
+31 13 5 379 379
Stephan van Berkel
Manager dakservice
s.vanberkel@zoontjens.nl
+31 6 10 57 71 07
Tanja Kiliaan
Hoofd commerciële binnendienst
t.kiliaan@zoontjens.nl
+31 6 10 91 84 40
Tom van den Heuvel
Commerciële binnendienst
t.vandenheuvel@zoontjens.nl
+31 13 537 93 21

Op de hoogte blijven?

Doe inspiratie op! Nieuws, kennis, weetjes, foto’s, video’s en meer, we delen het op LinkedIn, Twitter, Facebook en YouTube.

Veelgestelde vragen

Wij zijn van maandag tot en met donderdag bereikbaar van 8.30 uur tot 17.00 uur. Op vrijdag van 8.30 tot en met 16.30 uur.

Bij de dak- en bouwmaterialenhandel bij jou in de buurt kun je onze tegels bekijken. We hebben ook van bijna alle tegels monsterstukjes beschikbaar. Deze kun je telefonisch of via e-mail aanvragen.

Zie je een baan bij Zoontjens wel zitten, maar wil je nog meer weten? Lees dan de ervaringen van onze medewerkers.

Wij leveren niet rechtstreeks aan particulieren. Voor onze producten kun je terecht bij de dak- en bouwmaterialenhandel. Neem contact met ons op voor de dealer bij jou in de buurt.

Conform het Bouwbesluit 2012 moet voor nieuwbouw en renovatie worden aangegeven hoe onderhoud op en aan gebouwen veilig kan worden uitgevoerd. Als onderhoud niet veilig kan worden uitgevoerd zonder maatregelen, moeten er gebouwgebonden voorzieningen worden aangebracht. Het BiboBlock valbeveiligingssysteem is zo’n gebouwgebonden voorziening.

Het BiboBlock valbeveiligingssysteem maakt al meer dan 15 jaar veilig onderhoud mogelijk. Het wordt al jaren in eigen beheer en onder toezicht uitvoerig getoetst en voldoet aan alle eisen. Met het BiboBlock systeem is zowel individuele als collectieve valbeveiliging te realiseren. Het BiboBlock valbeveiligingssysteem is uiterst duurzaam, kent geen onderhoud, vormt geen koudebrug en onderbreekt de dakbedekking niet.

Ankervoorzieningen geen onderdeel van Europese norm
De Europese norm EN 795 uit 2012 (Persoonlijke Beschermingsmiddelen tegen Vallen) beschreef waar ankervoorzieningen voor valbeveiliging aan moeten voldoen. Toen deze norm eind 2015 werd geharmoniseerd (goedgekeurd door alle landen en instellingen) was dat met de waarschuwing dat gebouwgebonden ankervoorzieningen niet langer onder de PBM richtlijnen vallen. Gebouwgebonden ankervoorzieningen zijn sindsdien ondergebracht onder de bouwrichtlijnen. Helaas is er onder de bouwrichtlijnen nog geen vervangende norm. Het is daarom dat er, bij gebrek aan beter, wordt getest naar EN 795:2012 zoals er ook wordt getest naar de CEN TS 16415. Deze laatste heeft betrekking op het aantal personen dat tegelijkertijd gebruik moet maken van de ankervoorziening, maar deze norm is nog niet geharmoniseerd.

Dynamische en statische testen BiboBlock
Hoewel er dus geen norm is voor gebouwgebonden ankervoorzieningen kan er wél getest worden of systemen voldoen aan de EN 795:2012 en CEN TS 16415. Het Britse SATRA Technology Centre heeft dit gedaan voor het BiboBlock valbeveiligingssysteem door het op verschillende soorten dakbedekking te bevestigen en statische en dynamische testen uit te voeren. Zoals altijd voldoet het BiboBlock valbeveiligingssysteem in alle gevallen aan de normen.

Duurzaam valbeveiligingssysteem
Het BiboBlock is een duurzaam bouwproduct dat als gebouwgebonden ankervoorziening wordt ingezet om veilig onderhoud te plegen en aantoonbaar voldoet aan de eisen van het bouwbesluit.

Er kan sprake zijn van kalkuitbloei. Kalkuitbloei is het resultaat van een chemische reactie van stoffen in het beton die als witte uitslag aan de oppervlakte van het product zichtbaar worden. Deze witte uitslag verdwijnt in de regel vanzelf onder invloed van regen en andere weersomstandigheden. Kalkuitbloei heeft geen invloed op de constructieve sterkte van het product en kan nooit een reden zijn voor reclamaties. Meer weten over kalkuitslag? Download hier meer informatie.