Contact

Wil je meer weten over Zoontjens, wil je advies voor jouw dak of wil je een offerte aanvragen? Neem contact met ons op.

Zoontjens International B.V.

Jules Verneweg 94A
5015 BM Tilburg

Postbus 61, 5000 AB Tilburg

Onze locaties

Nederland

Jules Verneweg 94A
5015 BM Tilburg

Postbus 61, 5000 AB Tilburg
T: +31 13 5 379 379
E: info@zoontjens.nl

België

Zoontjens België NV
Albertkade 3
3980 Tessenderlo
T: +32 13 67 48 39
E: info@zoontjens.be

Duitsland

Zoontjens Deutschland GmbH
Siemensstraße 31
47533 Kleve, Deutschland
T: +49 (0) 2821 7 158 784
E: info@zoontjens.de

Frankrijk

Zoontjens France SARL
6 rue de Cabanis
31240 L’Union
T: +33 (0)1 53 32 5018
E: info@pardak.fr

Vragen over
bestellingen?

orders@zoontjens.nl

Vragen over
offertes?

offertes@zoontjens.nl

Ons team

Angelie van Baal
Werkvoorbereider dakservice
a.vanbaal@zoontjens.nl
+31 6 15 63 93 08
Barbara Wolfs
Manager marketing & communicatie
b.wolfs@zoontjens.nl
+31 13 537 93 35
Eric Roovers
Projectleider
e.roovers@zoontjens.nl
+31 6 23 22 77 42
Erik Dalmolen
Technisch tekenaar
e.dalmolen@zoontjens.nl
+31 13 537 93 32
Francis van de Loo-Tolkamp
Communicatiespecialist
f.vandeloo@zoontjens.nl
+31 13 537 93 23
Gaston van der Heijden
Key account manager
g.vanderheijden@zoontjens.nl
+31 6 51 23 97 03
Hans Mutsaers
Key account manager
h.mutsaers@zoontjens.nl
+31 6 51 29 72 42
Heidi Wouters
Commerciële binnendienst export
h.wouters@zoontjens.nl
+31 13 537 93 51
Henk van Beurden
Projectleider
h.vanbeurden@zoontjens.nl
+31 6 41 87 94 56
Hermen Kanters
Projectleider
h.kanters@zoontjens.nl
06 21 38 72 31
Jari Langeraar
Dakbestrater
j.langeraar@zoontjens.nl
Jasper Waijers
Business controller
jasper.waijers@zoontjens.nl
+31 13 537 92 85
John Schouten
Sales & Operations Manager
j.schouten@zoontjens.nl
+31 6 18 29 96 45
Joost Denissen
Commerciële binnendienst back-office
j.denissen@zoontjens.nl
+31 13 5 379 369
Joris Waijers
Projectadministratie
j.waijers@zoontjens.nl
+31 13 537 93 22
Mariëlle Paijmans
Commerciële binnendienst back-office
m.paijmans@zoontjens.nl
+31 13 537 93 54
Kristi van Elsdingen
Commerciële binnendienst
k.vanelsdingen@zoontjens.nl
+31 13 458 24 83
Menno Roorda
Supply Chain Planner
m.roorda@zoontjens.nl
+31 6 21 98 35 28
Nikkie Notten
Architect- & projectadviseur
n.notten@zoontjens.nl
+31 6 15 05 50 71
Paul Heerkens
Directeur
p.heerkens@zoontjens.nl
+31 6 51 99 18 22
Quirine Barten
Executive assistant
q.barten@zoontjens.nl
+31 6 12 43 51 16
Peter Marien
Administratie
p.marien@zoontjens.nl
+31 13 537 93 77
Sanne Desmond
Commerciële binnendienst
s.desmond@zoontjens.nl
+31 13 458 24 81
Simone Braber
Commerciële binnendienst
s.braber@zoontjens.nl
+31 13 5 379 379
Stephan van Berkel
Manager dakservice
s.vanberkel@zoontjens.nl
+31 6 10 57 71 07
Tanja Kiliaan
Hoofd commerciële binnendienst
t.kiliaan@zoontjens.nl
+31 6 10 91 84 40
Tom van den Heuvel
Commerciële binnendienst
t.vandenheuvel@zoontjens.nl
+31 13 537 93 21

Op de hoogte blijven?

Doe inspiratie op! Nieuws, kennis, weetjes, foto’s, video’s en meer, we delen het op LinkedIn, Twitter, Facebook en YouTube.

Veelgestelde vragen

Wij zijn van maandag tot en met donderdag bereikbaar van 8.30 uur tot 17.00 uur. Op vrijdag van 8.30 tot en met 16.30 uur.

Bij de dak- en bouwmaterialenhandel bij jou in de buurt kun je onze tegels bekijken. We hebben ook van bijna alle tegels monsterstukjes beschikbaar. Deze kun je telefonisch of via e-mail aanvragen.

Zie je een baan bij Zoontjens wel zitten, maar wil je nog meer weten? Lees dan de ervaringen van onze medewerkers.

Wij leveren niet rechtstreeks aan particulieren. Voor onze producten kun je terecht bij de dak- en bouwmaterialenhandel. Neem contact met ons op voor de dealer bij jou in de buurt.

Er kan sprake zijn van kalkuitbloei. Kalkuitbloei is het resultaat van een chemische reactie van stoffen in het beton die als witte uitslag aan de oppervlakte van het product zichtbaar worden. Deze witte uitslag verdwijnt in de regel vanzelf onder invloed van regen en andere weersomstandigheden. Kalkuitbloei heeft geen invloed op de constructieve sterkte van het product en kan nooit een reden zijn voor reclamaties. Meer weten over kalkuitslag? Download hier meer informatie.

Voor de aanleg van een dakterras zijn speciale daktegels met bijbehorend onderliggend systeem heel belangrijk voor een stabiel en strak oppervlak. De combinatie zorgt voor bescherming van de dakbedekking, een goede waterafvoer en een veilig loopoppervlak. Lees over de voordelen van tegels op een dakterras.

Alle soorten dakterrastegels zijn in meerdere formaten en kleuren verkrijgbaar. Bij sommige series zijn de kleuren in alle formaten verkrijgbaar. Bij sommige series is de kleur afhankelijk van het formaat. Hieronder een overzicht van de formaten in centimeters (klik op de tegelnaam om direct naar de download van de kleurenkaarten te gaan):

  • Dreen®Nxt: 30×30 (dikte 3,5 cm) / 50×50 of 60×40 cm (dikte 4,5 of 6 cm).
    Formaten beschikbaar voor alle kleuren.
  • Dreen®Ceramica: 60×60, 90×90, 90×45, 120×30 en 120×60 cm (dikte 2 cm).
    Formaat afhankelijk van de kleur.
  • Dreen®Elegance: 60×60 cm (dikte 4 cm).
    Formaten beschikbaar in alle kleuren.
  • Dreen®Magna: 60×60, 80×40 cm (dikte 4,5 cm) / 60×60 cm, 100×100 cm (dikte 6 cm).
    Formaat afhankelijk van de kleur.

De basis van een dakterras begint bij de vloer. De dakbedekking moet beschermd en beloopbaar worden. Maar waarmee leg je een dakterras aan? Wij zetten een aantal voordelen van tegels op dakterrassen op een rij. Lees alle voordelen van tegels op een dakterras.

Van kleine dakterrassen tot complete daktuinen, voor elk dak is er een oplossing. Om een dakterras aan te leggen bieden tegels veel voordelen. Maar wat kost dat nou precies? Dat hangt af van een aantal factoren: soort en formaat tegel, de grootte en de vorm van het dak en leg je het afschotvolgend of ophogend en nivellerend?

Ga je een dakterras aanleggen met tegels, kies je dan voor tegels van beton of keramiek? Beide opties zijn zeer geschikt voor dakterrassen, mits aangelegd met het juiste systeem. De keuze tussen daktegels van beton of daktegels van keramiek is een kwestie van gewicht, uitstraling, investering, onderhoud en natuurlijk smaak.