Nieuws

Oude dak eruit, nieuwe dak erin

7 maart 2025

De Pollepel is een tennis- en padelclub in Duffel. Op een prachtige plek in het groen, en met out- én indoorvelden, kan hier het hele jaar door gespeeld worden. Met een eigen cafetaria, zaal én dakterras heeft de club een prachtige accommodatie. Helemaal nu het dakterras gerenoveerd wordt!

Rot, glad en lekkage
Het zonneterras op de eerste verdieping was toe aan vernieuwing: het was aangelegd met hout. Dat bleek gevaarlijk glad na regen en had flink wat tekenen van houtrot. Bovendien was het geïnstalleerd met spijkers dóór de dakbedekking, waardoor er lekkages ontstonden. De club besloot tot complete renovatie.

Tegels op tegeldragers
Het hele dak is daarom vernieuwd: alles is verwijderd en is er nieuwe dakbedekking aangebracht. Vervolgens is er gekozen voor Dreen®Ceramica op DNS® van Zoontjens. Zo ligt de terrasvloer los van de dakbedekking en is de kans op lekkages zeer klein. Daarnaast krijgt het dak hiermee een prachtig nieuwe uitstraling.

Klaar voor het nieuwe buitenseizoen
Met de renovatie zo aan het eind van de winter, kan er in het voorjaar en de zomer weer heerlijk genoten worden van het terras, het spel en het uitzicht.

Sport & recreatie

Sportaccomocaties worden vaak ontworpen met dakterrassen op bovenverdiepingen: een plek om samen te komen met ruim zicht over de sportvelden.

Lees meer over dakterrassen bij sportcomplexen

Meer weten
over dit project?

Neem contact op Janik Deckers
j.deckers@zoontjens.be
+32 497 55 50 65

Meer nieuws lezen?